אירועים בירושלים

מלונות בירושלים

עיר הבירה ירושלים היא אחד המקומות היותר קסומים בעולם. לכן היא גם מושכת אליה תיירים לרוב. סוד הקסם של העיר הוא השילוב בין ישן לחדש, בין מזרח ומערב, בין דתי לחילוני, יהודי לערבי, מודרני ומסורתי.

ירושלים התאפיינה בעבר בתיירות חוץ, בשנים האחרונות מגלים אותה יותר ויותר מטיילים ישראלים תיירים ישראלים שבאים לבד, בזוגות או בהרכב מלא.

בתי מלון בירושלים מציעים למבקרים מגוון פתרונות שיעשו את השהות בבירה כיפית, נוחה, נעימה, ובעיקר קרובה לכל מוקדי הבילוי בעיר, אלה שקשורים יותר למסורת ואלו שקצת פחות.

בית מלון בירושלים

המוקדים האטרקטיביים בעיר הם הרובע היהודי, הנוצרי, הארמני והמוסלמי, הכותל המערבי, שוק מחנה יהודה, שכונות ימין משה, נחלאות, המושבה הגרמנית, ארמון הנציב. הסינמטק, מוזיאונים, בתי קפה, פסטיבלים, יריד חוצות היוצר.

כדי ליהנות מכל אלה, צריך לשהות בעיר לפחות יומיים.

מלונות ירושלים מציעים מבחר גדול של אפשרויות מבחינת:

  • רמת מחיר המלון
  • מיקום המלון
  • אווירת המלון

בית מלון בירושלים יכול לתת מענה מצוין ובסיס טוב לכל טיול בירושלים או נופש בירושלים.

בתי מלון בירושלים

איך לבחור בית מלון בירושלים

מלונות ירושלים ממוקמים בכל רחבי העיר.

נראה כאילו בכל אזור בירושלים יש בתי מלון.

המוקדים המרכזיים הם אזור מתחם הכנסת, העיר העתיקה, מתחם ממילא, טלביה, פאתי העיר ירושלים, רחוב יפו, קינג ג'ורג' ועוד.

את בחירת המלון, עושים לפי תוכנית הטיול שלכם, במידה ותקציבית אתם כבר יודעים מהי רמת המלון, האם אתם הולכים על מלון 5 כוכבים או אולי מלון בוטיק ביתי יותר שייתן לכם חדר, מיטות נקיות ומקלחת חמה אחרי יום טיול מעייף. אם השהייה שלכם במלון מתוכננת לשבת ואתם לא נוהגים לנסוע ביום הקדוש, קחו מלון הסמוך מרחק הליכה סביר ממוקדי הביקור המתוכננים שלכם.

אם תכננתם הרבה פעילויות, כדאי לקחת מלונות במרכז העיר ירושלים ולהימנע מבעיית החניה ותוכלו להגיע ברגל (או מקסימום בנסיעה קצרה במונית) לכל מקום אשר תחפצו. בתי מלון פזורים בכל רחבי ירושלים בכל מתחם תוכלו למצוא מלונות יוקרתיים יותר או פחות.

המלונות המהודרים יותר משלבים בדרך כלל מודרניזציה ורמה גבוהה מאוד של ציוד ושירות יחד עם קריצה אל העבר, שימור הזווית ההיסטורית מסורתית וזה מתבטא בעיצוב הפנים והחוץ, האביזרים השונים והאלמנטים במלון. בדרך כלל הם יהיו עם נוף הפונה להרי ירושלים, לעיר העתיקה, ונקודות אסטרטגיות אחרות.

אם התקציב לא מאפשר, אפשר לתכנן לינה במלונות זולים יותר אך בהחלט ברמה טובה ומעלה. אם אתם מתכננים טיול, אנו מניחים שאין לכם כוונה להישאר זמן מיותר במלון, כך שהשהות במלון היא פונקציונאלית לחלוטין. ניתן למצוא בעיר מלונות שלושה כוכבים. שם תוכלו ליהנות גם מארוחת בוקר.

בבתי המלון בירושלים שירותי מידע לתייר, המלצות למסעדות ומקומות בילוי קרובים ואיכותיים, וכל המידע הנחוץ לתייר המקומי או תייר החוץ, בכל השפות הרלוונטיות.

ואם בא לכם לברר זמינות חדר במלון עדן ירושלים אתם מוזמנים להתקשר 02-6724999

או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבור מלון בירושלים