אירועים בירושלים

סוף שבוע במלון בירושלים

 

התיירים חוזרים לירושלים ולא מדובר רק בתיירי חוץ. ישראלים רבים מעדיפים לבלות סוף שבוע בירושלים על פני אתרים אחרים. נראה כי יש חיפוש אחרי משהו אחר, השילוב האותנטי והמושלם בין ההכנות לשבת בשווקיה של עיר הקודש, האנשים המתרוצצים בסליהם, הריחות והניחוחות האקזוטיים שבין דוכני השוק, המסעדות הביתיות המבשלות אוכל בסירים על פתיליות בשוק מחנה יהודה, שאון הרוכלים והדינאמיקה של המסחר, אל מול השקט שאחרי בשכונות כמו נחלאות הלובשת חג, שמואל הנביא, ממילא, הכותל המערבי ובכל מקום בעיר הרב גונית הזאת, עושים את זה גם לפחות רגישים שבינינו.

מלונות בירושלים נפתחים חדשות לבקרים. מלונות חדשים, ביתיים יותר, חמימים ואינטימיים, רואים שגשוג כלכלי יוצא דופן בשנים האחרונות.

למי שחושק ב- סופ"ש בירושלים, השילוב של יוקרה וקדושה הוא שם המשחק, וזה מה שמושך כל כך הרבה תיירים לעיר הקודש.

מי שעדיין לא חווה חופשה בירושלים יתקשה להבין. המלצה לכל מי שאינו ירושלמי לבוא לטיול. עצם העובדה כי אתם באים לנופש בירושלים ליומיים שלושה (מומלץ לבוא כבר ביום חמישי אחר הצהריים) וליהנות מניחוחותיה, בתיה האותנטיים, הקולות, האבנים הרגישות, המראות, האנשים, התפילות, ההיסטוריה הניבטת מכל קיר, מכל סמטה, יוצרת הרגשה מיוחדת. מיותר לציין כי אם אתם זוג, אין חוויה רומנטית מזו. מומלץ לקחת מלון אינטימי קרוב לעיר העתיקה ולכותל, או משכונות כמו ממילא, טלביה, המושבה הגרמנית, נחלאות שכונת ארנונה. לא חסרות שכונות מעניינות.

ירושלים מלאה מלונות גדולים יותר או פחות, הכל תלוי בסגנון שלכם.

המלונות המפוארים בירושלים הם בהחלט ברמה בינלאומית. מלונות בירושלים משלבים מודרניזציה יחד עם נגיעות היסטוריות, כאלה שמעניקות את האור המיוחד של העיר, כך שלא מאבדים את הקונספט. ברוב בתי מלון בירושלים תמצאו שימוש באבן ירושלמית וחיפויי אבן דומים. התקרות גבוהות ופינות הישיבה יעמידו את האופי הירושלמי במרכז.

מלונות בירושלים מעמידים ללקוחותיהם מספר מסעדות בניצוחם של שפים מדופלמים. במלונות הגבוהים תמיד ישתקף נוף עוצר נשימה, ואת ארוחת הערב אפשר לעשות בקומות הגבוהות.

אם כבר הגעתם לסוף שבוע בירושלים, לצד הנוחות המפנקת של בית המלון תורו את העיר. העיר העתיקה מהווה היום מרכז עסקים תוסס. טיילו בשער יפו, באתרים הקדושים בירושלים, מגדל דוד, הכותל המערבי, ואפילו שכונת מאה שערים בירושלים.

אחד היתרונות הגדולים בלינה במלון בירושלים, הינו היותנו קרובים לאתרים ההיסטוריים, ממש מרחק נגיעה.

המחירים במלונות הפאר: מלון המלך דוד, מלון ממילא, מלון פרימה ורוב מלונות ירושלמים המעוטרים בחמישה כוכבים, יכולים להגיע לאלפי שקלים לזוג לסופ"ש. אפשר גם למצוא בתי מלון קטנים, מלונות אינטימיים ובייתיים יותר, כמו מלון עדן בירושלים שמשרה אווירה ביתית נינוחה, עם צוות עובדים שיעזור לכם לבלות ולטייל בירושלים, וזאת גם במחיר מאוד משתלם.

אחרי הכל, ירושלים נשארת ירושלים בכל מלון שתבחר.

לבירור מקום פנוי ומחירים התקשרו 02-6724999

לין, רות וצוות המלון ממתינים לכם במלון עדן בירושלים